20.10.2017 / Gösterim Sayısı : 379

ŞANLIURFA’DA KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ

Sayın Bakanımız Ahmet Eşref FAKIBABA'nın talimatları doğrultusunda başlatılan Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları kapsamında ilimizde 17-19 Ekim 2017 tarihleri arasında Kalite Yönetim Sistemi Çalıştayı düzenlenmiştir.

Düzenlenen Çalıştaya İç Kontrol Daire Başkanı Müjgan ÖZBEK, Türk Standartları Enstitüsü Eğitim Daire Başkanı Feyzullah ERDOĞAN'in yanı sıra Kilis, Osmaniye, Gaziantep, Kahramanmaraş, Adıyaman, Mardin, Diyarbakır ve Batman illerinin İl Müdür Yardımcıları, İdari ve Mali İşler Şube Müdürlerinin yanı sıra teknik personellerin katıldı.

3 gün süren çalıştay İl Müdürlüğümüzün kalite Yönetim Sistemine geçişi ve Kalite belgesi alması yönünde çalışmalar düzenlendi.

Çalıştay sonucunda Şanlıurfa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Halil ŞITIL katılımcılara sertifikalarını teslim etti.

İl Müdür Vekili Halil ŞITIL konu ile ilgili olarak "Çiftçilerimize yönelik hizmetlerimizde verim ve kaliteyi artırmak, verdiğimiz hizmetteki tüm noktalarda iyileştirmeleri gerçekleştirmek, Şanlıurfa'lı çiftçilerimizin hak ettiği kaliteli hizmeti sunabilmek adına yapılan çalıştay ve belgelendirme süreci çok önemlidir. Bu itibarla emeği geçen başta daire başkanlarımız olmak üzere tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Urfamız için hayırlı olmasını temenni ediyorum." Dedi


''